Jak zarobić

Zespoły rockowe i biznes

Kiedyś miałem ambicje i wielkie marzenie żeby zostać gwiazdą rocka i śpiewać na wielkich scenach w Polsce i za granicą. Moje zespoły rockowe to może nie był jeszcze biznes, ale wiem, że miały potencjał i głęboko wierzyłem, że kiedyś z nimi osiągnę sukces.

Dzisiaj już wiem, że te młodzieńcze marzenia nie będa zrealizowane i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Teraz mam już prawie trzydzieści pięć lat i nawet nie mam czasu żeby tworzyć oraz nagrywać i potem grac koncerty. Stałem się jakiejś tam klasy biznes manem i teraz moja pasja to zarabianie pieniędzy oraz rozkręcanie kolejnych interesów. Chciałbym teraz stworzyć coś takiego żeby młode zespoły rockowe promowane w internecie (Rockowisko.pl) to był mój nowy biznes. o tego celu ma mi służyć nowy i mocno rozbudowany portal muzyczny gdzie będą mogły promować się obiecujące i tylko rockowe kapele.

Ja mam zamiar przeglądać wszystko co te zespoły rockowe mają do zaoferowania i jeśli uznam, że któreś z nich ma potencjał to postaram się zająć ich profesjonalną promocją. Oczywiście pierwszym krokiem będzie zorganizowanie im studia nagrań gdzie będa mogli nagrać profesjonalne demo. Jeśli te zespoły rockowe mają tworzyć mój nowy biznes to będą potrzebne na to pieniądze. Jeśli myśli się o zarabianiu na muzyce i o tym, aby promować zespoły rockowe to trzeba na początku zainwestować kasę.

Dodaj komentarz