Jak zarobić

Zarabianie dużych pieniędzy

Złamałam nogę i byłam skazana na siedzenie w domu. Ze względu na skomplikowane złamanie, lekarz zabronił mi chodzić do pracy. Moje spacery ograniczały się do wizyt w łazience.

Jakby tego było mało mój brat zabrał laptopa ze sobą udając się na wyprawę ze swoimi przyjaciółmi. Komputer stacjonarny był poza moim zasięgiem i zaniedbałąm swoje blogi dla polskich internautów. Zostały mi książki i telewizor. Początkowo chciałam trochę popatrzeć co ciekawego można obejrzeć w telewizji. Okazało się, że Ledą albo powtórki seriali, telezakupy, ale konkursy. Seriale odpuściłam na początku. Zaciekawił mnie te darmowe konkursy.

Wystarczy wysłać tylko sms i wymyślić ciekawe opisy do popularnych komunikatorów gg, aby wziąć udział w zabawie. Oczywiście każdy sms kosztuje od 2 nawet do 10zł, ale cóż to jest w porównaniu z fortuną do wygrania. Dla uczestników czekały kuszące nagrody formie gotówki.  Telezakupy też okazały się ciekawym zjawiskiem. Oglądając je można odnieść wrażenie, że promocje i konkursy gonią promocje. Kupując jedną rzecz druga za darmo. A dokonując zakupu w ciągu 15 minut dodatkowo prezent. Zdecydowanie od tego cyrku wole spędzać czas z książkami bez komputera.

Dodaj komentarz