Jak zarobić

Zarabianie w internecie na animacjach i reklamie

Jeśli nurtuje was pytanie czy da się zarobić przez internet dzięki animacjom i skutecznej reklamie to postaram się wam na to odpowiedzieć, a w zasadzie na samym początku lekko wybić z głowy.

Zarabianie w internecie na animacjach i reklamie to bardzo ambitne i trudne przedsięwzięcie i nie da się tego dokonac bez odpowiedniego zaplecza w postaci strategicznego odbiorcy animacji i reklame. Nie wystarczy robić świetne animacje komputerowe dla dorosłych (Lodynakiju.pl) i już czekać aż kasa sama nam spłynie z nieba. Mogę to stwierdzić z całą stanowczością i odpowiedzialnością na własnym przykładzie. Załozyłem firmę, która produkuje animacje i nie mogę znaleźc zamówień na swoje produkcje. Zajmujemy się kompleksowo produkcją reklam i nigdy nie przypuszczałem, że tak ciężko jest wbić się na ten rynek.

To praktycznie hermetyczny biznes i żeby się tam dostać to trzeba mieć nie wiem jakie układy. Mamy naprawdę świetne reklamy , kreacje i animacje, a mimo to nie mamy stałych zleceń i zamówień. Zainwestowaliśmy w profesjonalną stronę internetową i jest tam sporo wejść, ale nie idzie to w parze z zamówieniami na nasze animacje. Mam nadzieję, że uda się znaleźć strategicznego odbiorcę animacji bo może nam grozić plajta.

Dodaj komentarz