Jak zarobić

World of Warcraft i biznes

Od pewnego czasu daje się zauważyć, że ludzie coraz częściej sięgają do internetu jako źródła pieniędzy. Nie mam tu na myśli dużych biznesów z zapleczem finansowym, ale małe inicjatywy związane z poszukiwaniem metod dorobienia.

Takie próby zdobycia dodatkowych funduszy przyjmują najróżniejsze formy. Przykładem może być irracjonalna z punktu widzenia metoda transferu dóbr materialnych ze świata wirtualnego do rzeczywistości. Okazuje się, że niejednokrotnie gry internetowe pozwalają zdobywać różne rzeczy, które później można sprzedać za prawdziwe pieniądze.

Na przykład World of Warcraft – gra przyciągająca tysiące ludzi z całęgo świata jest taki wybitnym przykładem. Odwiedzając sprawdzony i szybki serwer WoW (Forumwow.net) można gromadzić złoto, które ma nabywców na aukcjach internetowych , za które otrzymuje się prawdziwe pieniądze. Skoro jest popyt, to dlaczego gracze nie mieli by wykorzystywać takiej metody na zarabianie pieniędzy.

Większośc osób traktuje oczywiście gre w wow jako zabawę i pasję jednak są też tacy którzy potrafią na tym zarabiać naprawdę dobre pieniądze i potem wydają je na co tylko mają ochotę.

Dodaj komentarz