Jak zarobić

Własny biznes w internecie na filmach erotycznych

Chcę się tutaj pochwalić, że po mału udaje mi się rozkręcić mój własny biznes w internecie na filmach erotycznych. Zaglądam raz na jakiś czas na stan konta jaki generują programy partnerskie i aż mi się buźka uśmiecha na sam widok pieniędzy.

Może nie są to takie wielkie i zawrotne sumy, ale mnie cieszy , że rosną z miesiąca na miesiąc i , że moje ciekawe filmy erotyczne w internecie  zamieniają się w prawdziwy, własny biznes w internecie. Nie to że bym twierdził, że nie kosztowało mnie to dużo czasu i pracy bo było wręcz przeciwnie. Wypromowanie takiej strony to była wręcz mordęga i wiele nieprzespanych nocy. Na szczęście każda spędzona nad tym serwisem minuta teraz zaczyna przynosić zyski i to całkiem spore, w każdym razie takie, które już mnie satysfakcjonują.

Sam lubię oglądać filmy erotyczne więc robienie takiej strony było tylko samą przyjemnością. Teraz to już tylko podsycanie promocji strony żeby się wysoko tak trzymała w rankingach i nie odbiegała jakością od innych stron o podobnej tematyce. Filmy erotyczne są wszędzie w internecie i kwestia tylko tego kto umie się z nimi lepiej zaprezentować. Jeśli chodzi o zarabianie na tego typu produkcjach to najlepiej jest znaleźć jakiś dobry program partnerski, który oferuje płatności za ich oglądanie i wypłaca nam co miesiąc prowizję z zarobionych pieniędzy.

Dodaj komentarz