Jak zarobić

Sportf w internecie

Zawsze kiedy wychodzę na boisko zostawiam na nim kawałek swojego serca. Prawdziwa gra to całkiem coś innego niż sport w internecie. Myślę, że gdyby te wszystkie kawałki pozbierać w jedną całość otrzymalibyśmy jedno, o ile nie dwa, w pełni funkcjonalne narządy.

Szkoda mi czasu na uprawianie sportu ot tak, po prostu staram się przykładać do tego, co robię. W przeciwnym wypadku byłaby to po prostu strata czasu. Boisko wykuło w mym charakterze wiele pozytywnych cech, a sport i jego czynne uprawianie (Sportforum.pl) dał mi naprawdę dużo. Między innymi tą, mówiąca o tym, że nie można poddawać się przed końcowym gwizdkiem. To tak, jakby uciekać z sali sądowej przed ogłoszeniem wyroku. Piłka nożna nauczyła mnie również poszanowania dla drugiego człowieka, jeden niewłaściwy ruch może skończyć się tragicznie dla drugiej osoby. Wiele razy zostałem świadkiem kontuzji odnoszonych przez innych, poważnych kontuzji.

Na szczęście mnie, dotychczas, omijają na szczęście szerokim łukiem. Mam nadzieję, że ta tendencja utrzyma się możliwie jak najdłużej. Jednak w każdy mecz jest wpisane swojego rodzaju „ryzyko zawodowe”, które podejmuje każdy zawodnik decydujący się na wyjście na murawę.

Dodaj komentarz