Jak zarobić

Pożyczki prywatne na problemy finansowe

Ostatnio odwiedził mnie znajomy, który ma poważne problemy finansowe. To znaczy dobrze zarabia, bo miesięcznie wyciąga około pięciu tysięcy złotych, jego narzeczona również ma dobrą posadę o oboje nieźle sobie radzą, ale pojawił się w ich życiu problem zdrowotny. Okazało się, że dziewczyna jest poważnie chora i potrzebuje natychmiastowej operacji.

Wiadomo jak to jest w szpitalach, jeżeli chce się szybkiej interwencji oraz fachowej porady, trzeba za  to dodatkowo zapłacić. Potem do tego dochodzą koszty rehabilitacji, bardzo drogie leki oraz ogólna rekonwalescencja a to wszystko kosztuje. Wydawało by się, że przy takich zarobkach powinni sobie poradzić, tymczasem musieli zaciągnąć kredyt. Niestety, jako młode osoby i do tego nie będący w związku małżeńskim nie stanowili dla banku zbyt wiarygodnych osób. Kredyt został im przyznany, oczywiście, ale na tak wysoki procent, że będą musieli spłacić bankowi niemalże dwa razy tyle, ile wzięli. Kolega mi powiedział, że nie miał wyjścia. Potrzebowali pilnie pieniędzy a jedyny bank jaki był gotów im udzielić pożyczki, dał im ją właśnie na takich warunkach.

Szkoda, że kolega nie wiedział, że istnieją pożyczki prywatne bez weryfikacji w bik. Ponieważ dobrze zarabia, byłby w stanie je szybko spłacić a tym samym jest wiarygodnym pożyczkobiorcą. Dostałby pożyczkę na o wiele korzystniejszych warunkach niż ta bankowa i nie musiałby się martwić tym, że będzie mu ciężko ja spłacać. Może następnym razem zamiast pędzić do banku zaciągnie pożyczki społecznościowe.

Dodaj komentarz