Jak zarobić

Pożyczki pozabankowe to błąd ?

Unikajmy błędów finansowych. Nie od wczoraj wiadomo, że błędy popełnione w młodości mogą nas naprawdę sporo kosztować w naszym dorosłym życiu.

Wniosek z tego bardzo prosty – będąc osobami młodymi lepiej jest nie popełniać różnych głupich decyzji, które to wpłynąć znacząco mogą na naszą przyszłość. Niestety jednak prawda jest taka, że takie podejście na nic nam się zda. Wszyscy przecież jesteśmy tylko i wyłącznie ludźmi, którzy to popełniają różne błędy i jest to oczywiście w stu procentach normalne.

Kiedy jednak do gry zaczynają wchodzić finanse – miejmy oczy szeroko otwarte. W dzisiejszych czasach zaciągnięcie kredytu to często jedynie tych kilkanaście minut, które to przyjdzie nam spędzić z konsultantem. Skutki jednak mogą być bardzo brzemienne. Jeśli to przyjdzie nam zalegać z opłatami – bardzo prawdopodobnym jest, że przyjdzie nam trafić do krajowego rejestru dłużników.

Oznacza to nic innego jak fakt, że po kolejny kredyt zgłosić będziemy mogli się jedynie do firmy świadczącej pożyczki pozabankowe bez poręczeń i sprawdzania bik (Kurier-bankowy.pl). Żaden normalny, prawdziwy, bank nam bowiem kredytu nie udzieli. Nikomu chyba nie trzeba mówić, że skorzystanie z oferty osoby prywatnej będzie bardzo niekorzystne, gdyż narzucone na nas oprocentowanie będzie strasznie wysokie.

Dodaj komentarz