Jak zarobić

Pożyczki i kredyty dla osób wpisanych w bik

Rok 2010 upłynął pod hasłem kredyty i pożyczki dla osób wpisanych negatywnie w bankowej informacji kredytowej. BIK zebrał obfite żniwo i wielu osobom zablokował możliwość otrzymania pożyczki lub kredytu w banku.

Oczywiście nic nie dzieje się przypadkowo i negatywne wpisy nie pojawiły się bez przyczyny. Dzieje się tak dlatego, że Polacy coraz więcej pożyczają pieniędzy i coraz bardziej zaczynają żyć na kredyt. Niestety zaległości rodaków rosną z miesiąca na miesiąc i wszystko wskazuje na to, że w tym roku także będą mocno poszukiwane pożyczki i kredyty dla osób wpisanych w bik . Co prawda koniec roku był dość pozytywnie wskazujący na zamożność Polaków ponieważ był rekordowo niski jeśli chodzi o ilość udzielonych kredytów i pożyczek gotówkowych.

Grudniowe wskaźniki ekonomiczne pokazały, że święta oraz sylwester większość z nas spędziła za własne, zaoszczędzone pieniądze, a nie za pożyczone. Jednak nie za bardzo widać żeby liczba osób zadłużonych i negatywnie wpisanych w bik spadała, tak więc można przypuszczać, że zamiast spłacać kredyty i pożyczki to organizowaliśmy wystawne przyjęcia świąteczne oraz bawiliśmy się na balach sylwestrowych. Miejmy nadzieję, że nie przybędzie przez to osób, które popadną w tarapaty finansowe i tak zwaną spiralę kredytową.

Dodaj komentarz