Jak zarobić

Paca , zarabianie, relaks

Chciałam zarobić w internecie. Kiedy przeglądam strony internetowe, bardzo często widzę reklamy mówiące o bardzo łatwym zarobku.

Kiedyś miałam pracę modelki i pięknej hostessy i tez miało być tak różowo. Zwyczajowo ignoruje reklamy, zwłaszcza takie, ponieważ należę do ludzi, którzy wiedzą, że w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo. Jednak moja ciekawość zwyciężyła i zajrzałam na jedną taką stronę. Okazało się, że to nie o pracę chodzi. To był raczej bardzo sprytny sposób zarobienia pieniędzy inwestując kwotę 5zł. Zarabianie w internecie wydawało się całkiem proste. Wystarczyło wpisać do piramidy z dziesięcioma numerami kont nr swojego konta, a wiadomość rozesłać. Należało na pierwszy numer konta wpłacić kwotę 5plnów. Im większa liczba osób, tym większe prawdopodobieństwo, że w zabawie weźmie udział dużo ludzi.

Stwierdziłam, że spróbować można, bo przecież wymagana kwota to nie majątek. Po kilku dniach zostałam miła niespodziankę. Na moim koncie pojawiła się niespodziewana kwota pieniędzy. Sposób na to, jak zarabiać w internecie nie okazał się oszustwem tak jak wtedy gdy zaczynałam „karierę” hostessy. Ponieważ woziłam ze sobą notebooka, to nieraz mogłam sprawdzać stan swojego konta. Przy okazji z laptopa korzystam dla relaksu – lubię sobie pograć w Counter Stike i bawić się w admina amx.

Dodaj komentarz