Jak zarobić

Ogłoszenia towarzyskie na własny biznes

Dawno nie pisałem nic o tym, że mam swoje własne ogłoszenia towarzyskie i chciałbym żeby w przyszłości to był niezły biznes. Nie doceniłem jednak trochę konkurencji i myślałem, że to łatwiejszy temat do rozkręcenia i wypromowania. W zasadzie to zrobiłem wszystko jak należy i powinno być już z górki, ale nie jest ciągle tak jak w przypadku innych portali, które stworzyłem od zera.

Jest ciągle nadzieja na to , że sytuacja się poprawi i będę mógł odetchnąć, ale tymczasem są duże braki w tym serwisie i potrzeba jeszcze sporo pracy żebym był do końca zadowolony. Ogłoszeia towarzyskie nadają się wyśmienicie na własny biznes, ale jest to przedsięwznięcie niezwykle trudne i wymagające zarówno nakładów pieniężnych jak i pracy. Po za tym nie chcę mieć brzydkiej i mało funkcjonalnej strony, na której są tylko anonse i ogłoszenia towarzyskie, ale potrzebuję mieć coś naprawdę ekstra, coś co będzie się wyróżniac na tle innych tego typu projektów w internecie.

Potrzeba jest tego, aby zaistniał portal społecznościowy dla takich samotnych oraz tych, którzy nawet jak nie są samotni to po prostu potrzebują raz na jakiś czas sprawdzić ogłoszenia towarzyskie pięknych dziewczyn z Polski (Zaloty.pl). Możę nie powinni tego robić, ale często pokusa poznania kogoś nowego jest silniejsza niż rozsądek i wierność.

Dodaj komentarz