Jak zarobić

Odpoczynek od pracy w internecie.

Niedziela była bardzo ładna, tak ładna, że szkoda było siedzieć w domu przy komputerze.  Już dość mam tych pieniędzy. Ile można pracować w internecie ? Nie interesuje mnie ile można w tym czasie zarobić w internecie.

Twardo postanowiliśmy z przyjaciółmi spotkać się w mieście i zjeść razem obiad na świeżym powietrzu. Wybraliśmy do tego celu nasz słynny rynek. Na miejscu jednak okazało się, że podobny pomysł miało bardzo dużo ludzi, przez co ciężko było znaleźć wolny stolik. Po starej znajomości poszliśmy wszyscy do restauracji prowadzonej przez mojego dobrego kolegę z liceum. On zawsze znajdzie dla mnie miejsce. Oczywiście dostaliśmy promocje na dzień dobry. Jeszcze nie było takiej sytuacji, abym zapłaciła tam 100% rachunku.

Obiad zjedliśmy bajecznie pyszny w miłej atmosferze. Po obiedzie dodatkowe dostaliśmy gratis pyszny deser lodowy. Jak to dobrze mieć takiego kumpla w takim miejscu. Atmosfera była na tyle fajna, że postanowiliśmy udać się na krótki spacer i wrócić z powrotem na wieczór karaoke. Tak, jak przewidywaliśmy zabawa byłą przednia. Czuliśmy się, jak dzieci. Żartom i wygłupom nie było końca. Wyśpiewaliśmy sobie nawet nagrody w konkursach internetowych. Dostaliśmy płytę z autografem Edyty Górniak. Nie żałuję wcale tego czasu, bo normalnie to siedziałabym i kontynuowała nudne zarabianie w internecie.

Podobne artykuły: