Jak zarobić

Forum o pracy i zarabianiu.

Od czasu, gdy mój nowy pomysł na pracę się urodził w mojej głowie minęło już dużo czasu. Zanim jednak wprowadziłem go  w życie, musiałem borykać się z wieloma trudnościami i problemami.

Przede wszystkim, to musiałem pokonać własne niedoskonałości i brak podstawowych umiejętności odnośnie prowadzenia firmy. Tutaj przyszło mi z pomocą znanego forum o zarabianiu pieniędzy. Jednak i to nie przeszkodziło mi dopiąć celu i teraz to ja mogę już doradzać innym, jak zarobić w Internecie. Muszę przyznać, że naprawdę jestem z siebie dumny, bo kiedy w zeszłym roku uległem wypadkowi, wszyscy oprócz żony przekreślili mnie. Ja natomiast jestem bardzo przekorny i nigdy się nie poddaję –  postanowiłem pokazać całemu światu, że choroba to jeszcze nie koniec świata. Teraz strasznie chce mi się śmiać, kiedy patrzę na odwiedzających mnie kolegów i  jak oczy wychodzą im ze zdumienia, kiedy widzą, do czego doszedłem – jaki prowadzę biznes.

Na moich ścianach wiszą teraz fotki ze sławnymi ludźmi, którzy mnie odwiedzają, bo robię z nimi interesy, widać, że mam w gabinecie najnowocześniejszy sprzęt, a na rehabilitację nie jeżdżę już do przychodni, tylko rehabilitanci przyjeżdżają tutaj do mnie. Niedawno znajomy, który nigdy nie traktował serio moich planów zapytał mnie, jak zarabiać w Internecie. Bardzo mnie zaskoczyło to, że umiał przyznać, że się mylił. Dla każdego faceta chyba ważne jest własne poczucie sukcesu, ale i uznanie w oczach innych ludzi.