Jak zarobić

Nie pomoga nam żadne „social lending”

Wraz z przystąpieniem naszego kraju do Unii Europejskiej zaobserwować możemy wzmożoną aktywność osób chcących otworzyć swoją własną firmę. Nie ma się co temu dziwić, gdyż każdemu z nich oferowana jest dotacja, by start danej firmy był możliwie jak najlepszy.

To oczywiste, że gdyby Unia chciała w całości sponsorować wszystkie napływające projekty – za długo w ten sposób wspólnota by się przecież nie utrzymała. Dlatego też stosowane są dosyć surowe kryteria, jednakże warto poświęcić jest czas wolny na dokładne wypełnienie wniosku. Udzielona nam pożyczka przez wspólnotę, z pozoru, nie ma jakichkolwiek „haczyków”. Musicie jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że jeśli Wasza firma upadnie przed okresem opisanym w odpowiednich dokumentach – będziecie musieli spłacić całą pożyczoną Wam sumę wraz z odsetkami. Jak więc widzimy udzielany kredyt jest na pozór bezzwrotny, jednakże największa część tego czy będziemy musieli go zwracać czy też nie – zależy tylko i wyłącznie od nas samych, jak i oczywiście aktualnie panującej sytuacji na rynku.

Mimo wszystko sposób ten jest dużo bardziej korzystnym wyjściem aniżeli zaciąganie kredytów w bankach czy też pożyczanie pieniędzy u znajomych czy też z innych źródeł. Lepiej zawsze dobrze przemyśleć biznes plan i potem zgodnie z nim wydawać pieniądze bo jak coś nie pójdzie dobrze to musimy oddać wszystkie pieniądze i nie pomogą nam już pewnie nawet żadne pożyczki typu social lending (gold-factory.net).

Dodaj komentarz