Jak zarobić

Lokaty omijające podatek belki

Jesteśmy narodem, który to w głównej mierze potrafi tylko i wyłącznie narzekać. Niestety jedynie garstka osób decyduje się wziąć swój los we własne ręce, nie czekając tym samym aż zrobi to za nie ktoś inny.

Nie zawsze trzeba ryzykować, by móc zarobić choćby trochę. Myślę, że od czegoś trzeba zacząć i zarobki rzędu kilkudziesięciu złotych dziennie są już całkiem niezłym wynikiem. Kiedy uda nam się trochę odłożyć – czekają na nas lokaty (lokaty.blogx.pl) w banku, na które to wpłacimy zgromadzone dotychczas oszczędności. Może i znów nie uda nam się w taki sposób dorobić milionów, jednak od czegoś zacząć trzeba, a poza tym nie ryzykujemy faktu, że nasze pieniądze będą leżały odłogiem. W takiej sytuacji raczej ominie nas podatek Belki, wobec tego nie musimy martwić się dodatkowymi kosztami.

Kiedy już będziemy mogli wypłacić nasze oszczędności – coraz więcej banków oferuje nam możliwość wypłacenia ich od razu bez utraty odsetek – a przy okazji zgromadzimy jeszcze trochę oszczędności, powinniśmy zacząć myśleć o własnej działalności gospodarczej. W przypadku kiedy to jest nasza pierwsza firma – będziemy mogli skorzystać z różnych ulg i „gratisów”. Jednym z nich jest dotacja oferowana przez urząd pracy, lub Unię Europejską.

Dodaj komentarz