Jak zarobić

Kwiaty i własny biznes w internecie

Byłem dzisiaj z żoną w pewnym ogrodzie. Był to własciwie taki sklep gdzie można kupić różne kwiaty, krzewy, sadzonki lub drzewka ogrodowe i doniczkowe. Mamy już wstępnie zagospodarowany plac przed domem i posadzone trochę drzewów oraz trawę, ale coś nam jeszcze brakuje i szukamy co tu jeszcze dokupić. Ja bardzo lubie kwiaty i mam własny biznes w internecie.

Jak popatrzałem co w tym ogrodzie oferują to od razu wpałem na pomysł, aby zrobić internetowy sklep z kwiatami. Byłby to już mój kolejny biznes w internecie, a nie dość , że u mnie w domu są wszędzie kwiaty pachnące przez cały rok (Kwiatyl.pl) to jeszcze można by na tym zarabiać pieniądze. Trzeba tak żyć żeby łączyć to co się lubi z tym na czym można zarabiać i prowadzić biznes bo wtedy jest dodatkowa przyjemność z życia i motywacja do pracy. Mamy dużą działkę i na niej możemy śmiało prowadzić działalność związaną z kwiatami i drzewkami ogrodowymi.

Oczywiście do tego jest potrzebna dobra strona internetowa i porządnie wypromowana w rankingach na wszystkie najważniejsze słowa po których klienci będą szukali. Oczywiście, że najwazniejsze i kluczowe są tutaj kwiaty, ale ja mam już na tyle do powiedzenia w promocji, że raczej dam radę zaistnieć i być w tym temacie wysoko. Moja żona dała się już przekonać i zaczyna studiować wszystkie dostępne książki gdzie tylko na okładce sa kwiaty.

Co do strony internetowej to dzisiaj jest dostępnych naprawdę sporo darmowych narzędzie działających na profesjonalnym poziomie , że na pewno uda nam się we własnym zrealizować ten projekt od początku do końca.

Dodaj komentarz