Jak zarobić

Konta i kredyty dla róznych osób

Banki coraz częściej stosują segmentacje klientów. Dzięki temu potrafią lepiej dopasować ofertę danego produktu do możliwości oraz potrzeb klientów.

Na grupy dzielone są już teraz nie tylko kredyty bez bik i pod zastaw (Kredyty-biznes.pl) ale też konta osobiste, lokaty inwestycyjne jak również polisy ubezpieczeniowe. Szczególnie ten ostatni produkt został ściśle dostosowany do potrzeb danej grupy klientów. Oddzielnie oferowane są pakietu ubezpieczeniowe dla kobiet oddzielnie dla mężczyzn. Są również pakiety rodzinne, dla kobiet w ciąży, dla młodych ojców, dla kobiet w ciąży, osób starszych i ludzi niepełnosprawnych. Każdy z tych pakietów zawiera inne usługi. Tak na przykład pakiet ubezpieczeniowy dla kobiet obejmuje nie tylko ochronę zdrowia, polisę nnw oraz pakiet assistance ale również różnego rodzaju zniżki. Zniżki na zakupy w sklepach z biżuterią, w perfumeriach, w salonach odnowy biologicznej i fitness. Dla młodych mam firmy ubezpieczeniowe oferują pakiety, które oferują zniżki na zakupy w sklepach z odzieżą dla dzieci, bardzo atrakcyjny pakiet assistance, całodobową opiekę medyczną i inne. Każdy pakiet został stworzony z myślą o konkretnym kliencie. Doradcy przy tworzeniu pakietów brali pod uwagę przede wszystkim potrzeby klienta, jego możliwości finansowe oraz korzyści jakie może osiągnąć dzięki korzystaniu z tego a nie innego pakietu. Tak samo podzielone zostały oferty kont bankowych. Obecnie są już dostępne konta dla kobiet, konta dla przedsiębiorców, konta osobiste dla małych i średnich firm, konta dla seniorów, konta osobiste dla młodzieży, konta dla osób aktywnych oraz konta osobiste VIP.

Każde z tych kont różni się od innego nie tylko opłatą za prowadzenie, ale również oferowanymi w jego ramach usługami. Seniorzy, którzy zdecydują się założyć konto osobiste dedykowane dla grupy 50+ mogą skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych oferowanych w ramach konta. Kobiety, które zdecydują się na założenie konta w banku przeznaczonym specjalnie dla nich, będą mogły skorzystać z wielu promocji zakupowych. A klienci bardziej wymagający, którzy będą skłonni za konto więcej zapłacić otrzymają stałą opiekę doradcy finansowego oraz zniżki na pozostałe produkty banku.

Dodaj komentarz