Jak zarobić

Jak prowadzić własny biznes na rapidshare

Własny biznes na serwisie rapidshare potrafi prowadzic juz nawet małe dziecko. Nie trzeba do tego żadnej wiedzy, ani specjalnych umiejętności. Mechanizm generowania zysków jest bardzo prosty, ale cięzko samemu ta niego wpaść jeśli ktoś nie nakieruje co po kolei trzeba zrobić.

Na początek należy założyć sobie lub kupić na aukcji konto w serwisie rapidshare. Potem trzeba zacząć wrzucać tam pliki. Nieważne jakie, ale takie, które będą popularne i ktoś inny będzie chciał je potem pobierać. Natepnie warto rozejrzeć się za dobrymi forami, które pozwalają wklejać linki do naszych plików na rapidshare. Jeśli już takie znajdziemy no to trzeba siedzieć i regularnie wrzucać te nasze linki na te fora i portale. Jeśli te linki są dobre i ciekawe no to nie ma obawy żeby ludzie nie chcieli ich pobierać. Potem to już tylko trzeba sprawdzać stan swojego konta na rapidshare i patrzeć ile mamy punktów. Uzbierane punkty możemy śmiało wymieniać na nowe konta rapidshare, a te jak świeże bułeczki schodzą na aukcjach internetowych typu allegro. Najlepsi potrafią uzbierać kilkadziesiąt kont rapidshare i sprzedać je w ciągu jednego miesiąca.

Trochę niestety żal, że takie dobrze rozwijające się forum i strony z recenzjami filmów zamienia się w miejsce gdzie ludzie wymieniają pliki, ale tak czy inaczej trzeba się cieszyć z tego, że rosną wejścia i coraz więcej ludzi wchodzi tam każdego dnia.

Dodaj komentarz