Jak zarobić

Jak prowadzić własny biznes gry w internecie

Nie mogę spać po nocach bo cały czas myślę o tym jak prowadzić własny biznes gry w internecie. Rozkręcam moje zarabianie w internecie i rozkręcam i cały czas nie mogę się odbić od dna i w końcu zacząć mieć z tego porządną kasę.

Sam nie wiem dlaczego to tak długo trwa i te moje gry do pobierania z internetu (Gierman.pl) nie zarabiają jeszcze tyle ile bym chciał. Cały czas zastanawiam się co jeszcze można zrobić i czy nie robię w tej sprawie za mało. Niby wszystko już mam rozplanowane i powinno grać jak w zegarku, a nie gra. Wiem, że jest recesja i coraz trudniej zaistnieć na rynku i się przebić ze swoją ofertą, ale przecież naprawdę jestem dobry w promocji stron i mam tam ogromne ilości wejść na moich portalach.

Ja już chyba zgłębiłem wszystkie możliwości tego tematu jak prowadzić własny biznes w internecie i wiem o tym wszystko jednak teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką i w dalszym ciągu nie jestem zadowolony z poziomu zarobków jaki generują moje serwisy. Być może jeszcze nie znalazłem tego jednego, dobrego sposobu na zarabianie w internecie. Biznes na grach online jest możliwy i wystarczy znaleźć dobre forum o prowadzeniu firm żeby się o tym przekonać.

Dodaj komentarz