Jak zarobić

Jak dbać o wizerunek firmy

Nowoczesna wizytówka firmy – Papierowe wizytówki powoli odchodzą do lamusa, chociaż zanim staną się całkowicie zapomniane, sporo jeszcze czasu upłynie.

Nie mniej jednak obecnie największy nacisk kładzie się na to, aby firma posiadała stronę internetową, która traktowana jest właśnie jak jej wizytówka. Jeśli jest zaniedbana, nie aktualizowana i fatalnie opracowana, wówczas w bardzo poważny sposób może zaszkodzić wizerunkowi przedsiębiorstwa i wpłynąć na negatywny sposób postrzegania go przez klientów oraz kontrahentów. Jakie zatem warunki powinna spełniać strona internetowa, aby nie przynosiła firmie ujmy?

Przede wszystkim musi być profesjonalnie wykonana. Liczą się tutaj takie elementy jak przejrzysta kompozycja, łatwa nawigacja, dopracowana w każdym szczególe grafika, brak zbędnych dodatków oraz uwypuklenie najważniejszych informacji. Osoba odwiedzająca taką witrynę nie może w żadnym wypadku czuć się zmęczona jej przeglądaniem. Istotnym aspektem jest wybór odpowiedniej nazwy i domeny – obecnie możliwości w tym zakresie są naprawdę spore.

Dodaj komentarz