Jak zarobić

Hostessy poszukują pracy

Problemy z zatrudnieniem zaczynają dotyczyć coraz szerszych grup społecznych. Wydawało by się, że takie luźne ‚zawody’ jak np. modelki, czy hostessy nie odczują kryzysu, a jednak fakty są inne. Światowe zawirowania finansowe odciskają swoje piętno wszędzie.

hostessy

 

Obecnie bezrobocie zaczyna nieubłaganie ‚wspinać’ się na statystykach w górę. Dobra praca staje się stałym,  poszukiwanym elementem życia wielu ludzi. Nawet wspomniane wcześniej hostessy oraz piękne polskie jak miss modelki nie otrzymują nowych zleceń, co bezpośrednio wynika z programów oszczędnościowych jakie stosują firmy. Aby przetrwać kryzys finansowy przedsiębiorcy ograniczają nawet wydatki na reklamę.

Aktualnie wiele ludzi zmuszonych jest przyjmować każdą pracę, bez względu na wysokość uposażenia. Niejednokrotnie nie dość, że oferowane pieniądze nie są wysokie, to dodatkowo wypłacane są nieregularnie. CIężko jest znaleźć idealne zajęcie z dobrymi zarobkami. Gdzie zatem szukać pracy ? Jak sobie radzić w przypadku zwolnienia ? Tą tematykę poruszymy w kolejnym felietonie.

Problem bezrobocia dotyka coraz więcej osób na całym świecie i jest to problem nie tylko w naszym kraju.

Dodaj komentarz