Jak zarobić

Prezenty dla fotomodelki

Moja dziewczyna jest znaną i cenioną fotomodelką. Nie dość, że jest piękna i ma rewelacyjną figurę to jeszcze jest niezwykle inteligentna i mądra. Uwielbiam ją i każdego dnia tęsknię , gdy tylko wyjeżdża na jakieś zdjęcia lub gra w reklamie.

Chciałbym mieć ją tylko dla siebie i jestem zazdrosny o każdego mężczyznę, który na nią spogląda chciwym okiem. Dlatego staram się też często kupować prezenty dla mojej fotomodelki z okładek pism o modzie żeby wiedziała, że o niej cały czas myślę i jest dla mnie najważniejsza. Mam szczęście do mojej fotomodelki bo naprawdę jest mi wierna i świata po za mną nie widzi.

Ja także jestem bardzo tolerancyjny i ufam jej w stu procentach bez względu na to gdzie jedzie i co o niej mówią. Nie pozwolę nigdy złego słowa na nią powiedzieć bo to bardzo porządna młoda kobieta i tylko ja wiem jaka jest naprawdę. Nie jest tak pusta jak inne fotomodelki i ma bardzo dobrze poukładane w głowie więc jestem pewien, że daleo zajdzie i nie będzie musiała żyć tylko z pensji fotomodelki. Jej ambicje są o wiele większe, a praca fotomodelki to tylko tymczasowa możliwośc zarabiania pieniędzy na normalne życie.

Dodaj komentarz