Jak zarobić

Darmowe fajne filmy

Zapowiadała się naprawdę nudna sobota. Siedziałam ze złamana noga w domu i nie mogłam się nigdzie ruszyć. Przez pierwsze dwa tygodnie mojego gipsowego pobytu w domu mogłam liczyć na towarzystwo znajomych.

Wpadali, żeby zobaczyć, jak się czuje, i jak wyglądam w gipsie, ale teraz ich życie wróciło do normy, a ja tu nadal jestem uwięziona, czekała mnie sobota czytająco-oglądająca. Brat podrzucił mi trzy darmowe tapety z fajnymi dziewczynami, które premierę miały już za sobą, jednak ja ich do tej pory nie widziałam. Jeden plus z tego płynący to taki, że nadrobię filmowe zaległości. Przyjaciółka podrzuciła mi za to gazety. Ale nie dostałam od niej nic, co można by poczytać i się pośmiać.

Ewentualnie zwiększyć wiedzę o wszystkich gwiazdach, tylko dostałam jakieś naukowe gazetki. Wszystkie artykuły, które mi zaznaczyła mówiły o mało istotnych dla mnie sprawach. Jednak ona uważała, że każdy spragniony wiedzy młody człowiek powinien wiedzieć, a takich rzeczach, jakie zawierają te gazety. Między jednym zajęciem a drugim dla relaksu postanowiłam przeszukać internet w celu znalezienia jakiś ładnej tapety do mojego telefonu. Pocieszam się, że w normalny dzień, kiedy wszyscy nie imprezują, znajdzie się ktoś, kto przyjdzie do mnie z wizytą.