Jak zarobić

Dziennikarstwo w internecie, obywatelskie artykuły

Jako, że coraz bardziej popularne stają się w internecie portale społecznościowe dla dziennikarzy obywatelskich to postanowiłem założyć własny taki serwis i zacząć go promować.

Dziennikarstwo obywatelskie w internecie (Opress.pl) już od dawna robi furorę na zagranicznych portalach i na pewno warto coś w takim stylu wdrożyć także w polskim internecie. Dzisiejszy rząd w kraju jest naprawdę liberalny, jesteśmy w unii europejskiej i mamy wolność słowa. Dlatego jeśli interesuje Cię wyrażanie własnego zdania publicznie i nie boisz się pisać co myślisz to loguj się szybko na opress i dołącz do społeczności dziennikarstwa obywatelskiego i pisać o wszystkim tym co nas otacza.

Możesz pisać o polityce, filmie, muzyce, biznesie i o czym jeszcze chcesz. Nie ma u nas tematów tabu bo na tym właśnie polega dziennikarstwo obywatelskie. Dla najlepszych dziennikarzy obywatelskich przewidujemy nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Dziennikarstwo obywatelskie w polskim internecie zajmuje bardzo ważne miejsce i specjalne serwisy internetowe budują prawdziwe społeczności osób, które całymi dniami starają się dostarczać nam rzetelnych informacji z całego świata.