Jak zarobić

Dobry biznes – rozrywka

Dobry, rozrywkowy portal, to marzenie wielu webmasterów. Każdy chciałby być właścieielem popularnego serwisu internetowego. Większości wydaje się, że dzięki publikowanym na takiej witrynie reklamom można zarobić niemałe pieniądze.

Przepisem na sukces mają być ciekawe filmy zamieszczone na łamach portalu oraz darmowe mp3. Okazuje się jednak, że nie jest wcale tak różowo. Dziś już nie wystarczają tak proste sztuczki jak powyżej. Dzisiaj trzeba większego zaangażowania i naprawdę oryginalnych pomysłów. Dla przykładu dają się zauważyć ostatnio tendencje organizowania konkursów, które mają przyciągnąć użytkowników.

Takie konkursy , w któych można wygrać cenne nagrody są bardzo motywujące. Widać to np. po ilości osób poruszających takie tematy na różnych forach internetowych. Serwisy społecznościowe w dzisiejszych czasach to także bardzo dobre pomysły na biznes internetowy. Można zarabiać prawdziwe pieniądze na filmach oraz na unikalnej muzyce, którą udostępnia się w internecie.

Przykład dobrego biznesu na filmach i teledyskach w internecie można podejrzeć wchodząc na Youtube na kanał http://www.youtube.com/user/NDiTVBand

Dodaj komentarz