Jak zarobić

Bonusy pokerowe za darmo

Ulubiona forma relaksu po pracy to długa wyprawa rowerem. Lubię tak jechać przed siebie i o niczym nie myśleć. Słonko  świeci, ptaszki śpiewają, a ja sobie jadę beztrosko i  zostawiam za sobą wszystkie problemy.

Tylko nie zawsze mogę sobie pozwolić na taką formę wypoczynku. Jak pada deszcz to siedzę w domu. Z reguły czytałam w takich dniach zaległe książki, ale jakiś czas temu w mojej pracy pojawiły się pewne plotki. Otóż niechcący usłyszałam, jak dwaj koledzy z mojego działu chwalili się, jak to im się świetnie powodzi w internetowej grze. Słyszałam, że mają oni pociąg do hazardu, ale nie wiedziałam, że z taką namiętnością grają w karty. Otóż ich czas po pracy wypełniał poker i jego nauka przez internet (Supergame.pl). Tak go wychwalali, że postanowiłam pewnego deszczowego popołudnia zagrać.

Albo głupi ma szczęście, albo dlatego odnosiłam takie sukcesy, że grałam pierwszy raz. Karta przez cały czas mi szła. Wygrałam dodatkowe bonusy pokerowe. Po prostu ogrywałam wszystkich tego wieczoru. Następnego dnia w pracy słyszałam, jak moi dwaj koledzy opowiadali o nowym zawodniku, który ich załatwił. Zastanawiałam się tylko, czy przyznać się do tego, że to byłam ja, czy pozostawić to w tajemnicy?