Jak zarobić

Boks na własny biznes w internecie

Kiedyś byłem wielkim fanem boksu. Można powiedzieć , że jestem nim do dzisiaj tylko mam już troszkę więcej lat i mniej czasu na pisanie i pasjonowanie się moim ulubionym sportem.

Boks to taki sport, który można oglądać zawsze o każdej porzed dnia i nocy. Pamiętam jak nieraz wstawałem nad ranem na walkę Andrzeja Gołoty lub Mika Tysona. Teraz też wstanę , gdy jest jakiś porządny boks w Polskiej telewizji . Bywało też tak, że z kumplami chodziliśmy do różnych klubów , które mają telebim żeby oglądać gale bokserskie. W sumie obejrzałem chyba kilkaset takich gal w życiu. Do tego byłem też kilkadziesiąt razy na różnych galach na żywo zarówno w Polsce jak i różnych krajach europy.

Pojechałem kiedyś nawet na boks na Ukraine. Myślałem nawet żeby boks wykorzystać na własny biznes w internecie jednak ten pomysł szybko upadł i zostałem przy boksie jako jednej z największych moich pasji. Czasem jeszcze bywam zapraszany na galę boksu i jeśli warto tam pojechać to jadę i oglądam boks z bliska bo po prostu lubię go oglądać. Czasem też sam potrenuję boks w garażu lub z znajomymi. Boks zawodowy w Polsce ma się coraz lepiej i mamy coraz lepszych zawodników, którzy zarabiają coraz większe pieniądze.

Dodaj komentarz