Jak zarobić

Joanna Krupa aktorką?

Doczekaliśmy się w końcu jako naród prawdziwej gwiazdy światowych salonów. Jest nią oczywiście Joanna Krupa, która śmiało można stwierdzić, że do niedawna bardziej znana była w ameryce i w wielkim świecie mody niż w naszym małym kraju jakim jest Polska.

Do tej pory ta śliczna jak z najpiękniejszej bajki fotomodelka utożsamiana była głównie z okładkami popularnych czasopism o modzie. Jednak od jakiegoś czasu coraz częściej słyszy się, że piękna polska fotomodelka Joanna Krupa  zamierza więcej czasu poświęcać na aktorstwo i grać regularnie w filmach. W sumie nie powinno to nikogo dziwić ponieważ jako dobra i wzięta aktorka o wiele dłużej może utrzymać się na topie i zarabiać naprawdę ogromne pieniądze. Kariera top modelki ma to do siebie, że dość szybko przemija i nigdy nie jest w stanie trwać tak długo jak kariera jakiejś znanej aktorki, która może długie lata grać rolę w filmach.

Joanna Krupa obdarzona jest wyjątkową urodą tak więc jest naprawdę duża szansa, że odnajdzie się w zawodzie aktorki i zawojuje także tą dziedzinę show biznesu. Niedługo ma się odbyć ślub Joanny Krupy z pewnym amerykańskim milionerem i za pewne można się tylko domyślać, że takie coś także w jakiś tam sposób pomoże tej pięknej kobiecie wybić się i zostać rozpoznawalną aktorką, która rozpala zmysły nie tylko mężczyzn, ale także kobiet będących pełnym uznania dla jej talentu i urody.

Miejmy nadzieję, że Pani Joanna ma zamiar zrobić większa karierę niż bycie zaszufladkowaną tam gdzie inne znane polskie aktorki nago …  Trzymamy kciuki za nasza top modelkę.

Dodaj komentarz