Reklama i marketing


Własny biznes w internecie na filmach erotycznych

Chcę się tutaj pochwalić, że po mału udaje mi się rozkręcić mój własny biznes w internecie na filmach erotycznych. Zaglądam raz na jakiś czas na stan konta jaki generują programy partnerskie i aż mi się buźka uśmiecha na sam widok pieniędzy.

Oprocentowanie autokredytu – na co zwracać uwagę?

Przeglądając oferty w zakresie kredytów samochodów, zwracamy uwagę na różne aspekty – w głównej mierze na oprocentowanie, albowiem jest to najważniejszy czynnik decydujący o kosztach całego zobowiązania.

Kto zna Getin Bank kredyt samochodowy

Własny samochód to sporo różnych wydatków. Niewątpliwie kupno własnego samochodu to dla wielu osób naprawdę spore wydarzenie.

Czy uda się znaleźć najalepszy kredyt na samochód

Czy uda się znaleźć najalepszy kredyt na samochód

Czym się kierować biorąc auto na kredyt. Wyłożenie kilkudziesięciu tysięcy złotych na zakup własnego samochodu to bez wątpienia jeden z takich wydatków, na który to nie każdy może sobie pozwolić.

Pożyczki prywatne na problemy finansowe

Ostatnio odwiedził mnie znajomy, który ma poważne problemy finansowe. To znaczy dobrze zarabia, bo miesięcznie wyciąga około pięciu tysięcy złotych, jego narzeczona również ma dobrą posadę o oboje nieźle sobie radzą, ale pojawił się w ich życiu problem zdrowotny. Okazało się, że dziewczyna jest poważnie chora i potrzebuje natychmiastowej operacji.

123